I. izborna jedinica

Lista br. 10
  1. Mirando Mrsić
  2. Igor Matijevac
  3. Nada Boban
  4. Višnja Ivančan
  5. Vlasta Medar
  6. Damir Fatović
  7. Aleksandra Raach
  8. Milena Fistrić
  9. Davorka Pšenica
  10. Peter-Josip Bevanda
  11. Kristina Šimanović
  12. Kristijan Perić
  13. Mladen Sever
  14. Renato Petek

VII. izborna jedinica

Lista br. 10
  1. David Bregovac
  2. Jasmin Kraljević
  3. Dalibor Fak
  4. Marin Knezović
  5. Martina Barbir
  6. Vesna Husinec
  7. Olga Cerin
  8. Goran Kovač
  9. Božica Haludek
  10. Ljerka Totić
  11. Anamaria Matijevac
  12. Slobodan Maričić
  13. Sanja Jakšić
  14. Josip Tepeš

VIII. izborna jedinica

Lista br. 7
  1. Damir Kajin
  2. Maja Šarić
  3. Matea Marchini
  4. Zvonimir Peranić
  5. Neven Lukačević
  6. Serđo Popović
  7. Irene Ujčić Rob
  8. Mladen Vlačić
  9. Vedran Sabljak
  10. Ivica Senjak
  11. Šuhreta Dumanjić
  12. Ljiljana Miloš
  13. Gordana Vukoša
  14. Ivan Lukež

II. izborna jedinica

Lista br. 9
  1. Bojana Hribljan
  2. Marijan Prevarek
  3. Alma Mihaljević – Peleš
  4. Ana Grgurić
  5. Dušan Medaković
  6. Anto Franjić
  7. Sandra Cerjanec
  8. Dražen Šignjar
  9. Mirjana Matenda
  10. Ivana Falat
  11. Danica Pokas
  12. Nada Srdarević
  13. Tomislav Bedeković
  14. Ivan Svilić

VI. izborna jedinica

Lista br. 10
  1. Ivan Mlinarić
  2. Aleksandar Horvat
  3. Vlado Pandurić
  4. Edmond Krusha
  5. Momir Rajšić
  6. Kristijan Kos
  7. Svetlana Mirčeta
  8. Danijela Feliks
  9. Igor Smolčić
  10. Marijana Novaković
  11. Gordana Obajdin
  12. Mišela Mesar
  13. Zinka Homan
  14. Mladen Devčić

III. izborna jedinica

Lista br. 8
  1. Marina Gradišer
  2. Jadranka Lukavečki
  3. Jasna Rakić
  4. Darko Cvitković
  5. Ivica Požgaj
  6. Boris Grgić
  7. Mirko Posavec
  8. Darinka Pergar
  9. Karlo Korunek
  10. Drago Benko
  11. Simona Murković
  12. Danijela Đunđuš
  13. Đurđa Čamić
  14. Matija Ladić

IV. izborna jedinica

Lista br. 8
  1. Hrvoje Nekić
  2. Nataša Dorić
  3. Mirko Mesić
  4. Zorko Šimunić
  5. Lidija Pajc
  6. Aleksandar Muharemović
  7. Dražen Rajher
  8. Filip Glogoški
  9. Suzana Čordaš
  10. Antonija Kandić
  11. Zdenko Kupanovac
  12. Jasminka Belak
  13. Antonija Kalazić
  14. Darko Skorup

V. izborna jedinica

Lista br. 6
  1. Davor Dobrović
  2. Andrea Mikula
  3. Ivana Mesić Kiš
  4. Ljiljana Mihaljević
  5. Davorin Pevec
  6. Ivan Brkić
  7. Hrvoje Sekelez
  8. Damir Kuntin
  9. Renata Usumović
  10. Irena Bardak
  11. Anica Čizmazija
  12. Monica Dobša
  13. Valentina Barišić
  14. Siniša Radojčić

X. izborna jedinica

Lista br. 7
  1. Slavko Vladušić
  2. Ivo Selak
  3. Mira Morović
  4. Nikola Buzolić
  5. Aleksandar Zelić
  6. Vivijana Blažević
  7. Višnja Vladušić
  8. Nijaz Neslanović
  9. Zdravko Malkić
  10. Katarina Mešnjak
  11. Siniša Marinković
  12. Valentina Dujanić
  13. Marija Malkić
  14. Zoran Bijelio

IX. izborna jedinica

Lista br. 8
  1. Ljiljana Geić
  2. Vanja Kolarić
  3. Ivan Rosić
  4. Svetlana Lukež
  5. Vedran Kovač
  6. Dušan Vukoša
  7. Mišela Matijevac
  8. Zdenka Mešnjak
  9. Željko Jelenić
  10. Ivan Šarlija
  11. Iva Glavičić
  12. Danilo Debeljuh
  13. Željka Ostroški
  14. Nina Vretenar

XI. izborna jedinica

Lista br. 6
  1. August Stankić
  2. Kristina Kinda
  3. Zoran Popović
  4. Henriet Bilandžić
  5. Biserka Golub
  6. Andrea Ponisch

Koja je vaša izborna jedinica?

Izvor: sabor.hr

I. izborna jedinica

I. izborna jedinica obuhvaća sjeverozapadni dio Zagrebačke županije te dio centra i zapada Grada Zagreba i to:
– sjeverozapadni dio Zagrebačke županije – gradovi i općine: Bistra, Brdovec, Dubravica, Jakovlje, Luka, Marija Gorica, Pušča, Zaprešić,
– dio centra i zapada Grada Zagreba: Voćarska, Petrova, Ribnjak, Hrvatskih narodnih vladara, Antona Bauera, Matko Laginja, Pavao Šubić, Kralj Zvonimir, Petar Krešimir IV., Knez Mislav, Eugen Kvaternik, Maksimirska naselja, Ružmarinka, Peščenica, Šestine, Mlinovi, Gračani, Markuševec, Vidovec, Remete, Bukovec, Kozjak, Maksimir, Dobri Dol, Dinko Šimunović, Mašićeva, Dotršćina, Ban Keglević, Petar Zrinski, Stjepan Radić, Kraljevac, Ivan Kukuljević Sakcinski, Tuškanac, Gornji Grad, Nova Ves, August Cesarec, Zrinjevac, Cvjetni trg, Andrija Medulić, Ante Topić Mimara, Petar Svačić, August Šenoa, Gupčeva Zvijezda, Medveščak, Šalata, Samoborček, Podsused, Gornji Stenjevec, Perjavica-Borčec, Gornje Vrapče, Vrapče-centar, Vrapče-jug, Gornja Kustošija, Kustošija-centar, Sveti Duh, Medvedgrad, Šestinski Dol, Jelenovac, Matija Gubec, Rudeš, Ante Starčević, Ljubljanica, Ciglenica, Pongračevo, Nikola Tesla, Stara Trešnjevka, S.S. Kranjčević, Antun Mihanović, Bartol Kašić, Horvati-Srednjaci, Knežija, Trnjanska Savica, Martinovka, Poljane, Miramare, Cvjetnica, Marin Držić, Trnje, Cvjetno naselje, Veslačko naselje, Savski kuti, Staro Trnje, Hrvatskog književnika Mile Budaka, Sigečica.

II. izborna jedinica

II. izborna jedinica obuhvaća istočni dio Zagrebačke županije, Koprivničko-križevačku županiju, Bjelovarsko-bilogorsku županiju i istočni dio Grada Zagreba i to:
– istočni dio Zagrebačke županije – gradovi i općine: Bedenica, Brckovljani, Dubrava, Dugo Selo, Farkaševac, Gradec, Preseka, Rakovec, Sveti Ivan Zelina, Vrbovec,
– područje Koprivničko-križevačke županije u cijelosti,
– područje Bjelovarsko-bilogorske županije u cijelosti,
– istočni dio Grada Zagreba – naselja na području Sesveta: Adamovec, Belovar, Blaguša, Budenec, Cerje-Sesvete, Dobrodol, Drenčec, Dubec, Dumovec, Đurđekovec, Gajec, Gajišće, Glavnica Donja, Glavnica Gornja, Glavničica, Goranec, Jelkovec, Jesenovec, Kašina, Kašinska Sopnica, Kobiljak, Kučilovina, Kućanec, Luka Sesvete, Lužan, Markovo Polje, Moravče, Novo Brestje, Paruževina, Planina Donja, Planina Gornja, Popovec,
Prekvršje, Prepuštovec, Sesvete-Centar, Sesvetska Sela, Sesvetska Selnica, Sesvetska Sopnica, Soblinec, Staro Brestje, Šašinovec, Šija Vrh, Šimunčevec, Vuger Selo, Vugrovec Donji, Vugrovec Gornji, Vurnovec, Žerjavinec, i naselja na dijelu područja Dubrava: Trnovčica, Studentski Grad i Poljanice, Granešina, Dankovec, Miroševac, Oporovec, Granešinski Novaki, Zeleni Brijeg, Čulinec, Stari Retkovec, Klaka, Dubrava-središte, Gornja Dubrava, Ivan Mažuranić, Novi Retkovec, Donja Dubrava, 30. svibnja 1990., Čučerje, Branovec-Jalšovec, Novoselec.

III. izborna jedinica

III. izborna jedinica obuhvaća Krapinsko-zagorsku županiju, Varaždinsku županiju i Međimursku županiju i to:
– područje Krapinsko-zagorske županije u cijelosti,
– područje Varaždinske županije u cijelosti,
– područje Međimurske županije u cijelosti.

IV. izborna jedinica

IV. izborna jedinica obuhvaća Virovitičko-podravsku županiju i Osječko-baranjsku županiju, i to:
– područje Virovitičko-podravske županije u cijelosti,
– područje Osječko-baranjske županije u cijelosti.

V. izborna jedinica

V. izborna jedinica obuhvaća Požeško-slavonsku županiju, Brodsko-posavsku županiju i Vukovarsko-srijemsku županiju, i to:
– područje Požeško-slavonske županije u cijelosti,
– područje Brodsko-posavske županije u cijelosti,
– područje Vukovarsko-srijemske županije u cijelosti.

VI. izborna jedinica
VI. izborna jedinica obuhvaća jugoistočni dio Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačku županiju i jugoistočni dio Grada Zagreba i to:
– jugoistočni dio Zagrebačke županije – gradovi i općine: Ivanić Grad, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Orle, Pokupsko, Rugvica, Velika Gorica,
– područje Sisačko-moslavačke županije u cijelosti,
– jugoistočni dio Grada Zagreba: Volovčica, Folnegovićevo naselje, Donje Svetice, Bruno Bušić, Borongaj-Lugovi, Vukomerec, Ferenščica, Savica-Šanci, Žitnjak, Kozari Bok, Resnik, Kozari Putovi, Petruševac, Ivanja Reka, Trnava, Resnički Gaj, Kanal, Zapruđe, Utrine, Travno, Sopot, Siget, Sloboština, Dugave, Središće.
VII. izborna jedinica
VII. izborna jedinica obuhvaća jugozapadni dio Zagrebačke županije, Karlovačku županiju, istočni dio Primorsko-goranske županije i južni dio Grada Zagreba i to:
– jugozapadni dio Zagrebačke županije – gradovi i općine: Jastrebarsko, Klinča Sela, Krašić, Pisarovina, Samobor, Stupnik, Sveta Nedjelja, Žumberak,
– područje Karlovačke županije u cijelosti,
– istočni dio Primorsko-goranske županije gradovi i općine: Bakar, Brod Moravice, Čabar, Čavle, Delnice, Fužine, Jelenje, Kastav, Klana, Lokve, Mrkopalj, Novi Vinodolski, Ravna Gora, Skrad, Vinodolska općina, Viškovo, Vrbovsko,
– zapadni, jugozapadni i južni dio Grada Zagreba: Gajnice, Stenjevec, Malešnica, Špansko, Prečko, Vrbani, Jarun, Gajevo, Trnsko-Krešimir Rakić, Kajzerica, Savski Gaj, Remetinec, Blato, Jakuševac, Hrelić, Sveta Klara, Botinec, Brebernica, Brezovica, Buzin, Demerje, Desprim, Donji Čehi, Donji Dragonožec, Donji Trpuci, Drežnik Brezovički, Goli Breg, Gornji Čehi, Gornji Dragonožec, Gornji Trpuci, Grančari, Havidić Selo, Horvati, Hrašće
Turopoljsko, Hrvatski Leskovac, Hudi Bitek, Ježdovec, Kupinečki Kraljevec, Lipnica, Lučko, Mala Mlaka, Odra, Odranski Obrež, Starjak, Strmec, Veliko Polje, Zadvorsko.
VIII. izborna jedinica
VIII. izborna jedinica obuhvaća područje Istarske županije i zapadni dio Primorsko-goranske županije, i to:
– područje Istarske županije u cijelosti,
– zapadni dio Primorsko-goranske županije – gradovi i općine: Baška, Cres, Crikvenica, Dobrinj, Kostrena, Kraljevica, Krk, Lovran, Mali Lošinj, Malinska – Dubašnica, Matulji, Mošćenička Draga, Omišalj, Opatija, Punat, Rab, Rijeka, Vrbnik.
IX. izborna jedinica
IX. izborna jedinica obuhvaća Ličko-senjsku županiju, Zadarsku županiju, Šibensko-kninsku županiju i sjeverni dio Splitsko-dalmatinske županije i to:
– područje Ličko-senjske županije u cijelosti,
– područje Zadarske županije u cijelosti,
– područje Šibensko-kninske županije u cijelosti,
– sjeverni dio Splitsko-dalmatinske županije – gradovi i općine: Dicmo, Dugopolje, Hrvace, Kaštela, Klis, Lećevica, Marina, Muć, Okrug, Otok, Prgomet, Primorski Dolac, Seget, Sinj, Trilj, Trogir, Vrlika.
X. izborna jedinica
X. izborna jedinica obuhvaća južni dio Splitsko-dalmatinske županije i Dubrovačko-neretvansku županiju i to:
– južni dio Splitsko-dalmatinske županije – gradovi i općine: Baška Voda, Bol, Brela, Cista Provo, Dugi Rat, Gradac, Hvar, Imotski, Jelsa, Komiža, Lokvičići, Lovreč, Makarska, Milna, Nerežišća, Omiš, Podbablje, Podgora, Podstrana, Postira, Proložac, Pučišća, Runovići, Selca, Solin, Split, Stari Grad, Sućuraj, Supetar, Sutivan, Šestanovac, Šolta, Tučepi, Vis, Vrgorac, Zadvarje, Zagvozd, Zmijavci,
– područje Dubrovačko-neretvanske županije u cijelosti.
XI. izborna jedinica
XI. izborna jedinica je zasebna izborna jedinica za izbor zastupnika koje biraju hrvatski državljani koji nemaju prebivalište u Republici Hrvatskoj.
Share This